Autobus 1 Autobus 2
12:00 Kovalovice – Osíčany 11:30 Nezamyslice – OÚ
12:05 Tištín 11:40 Dřevnovice
12:10 Mořice 11:50 Víceměřice
12:15 Pavlovice 12:00 Želeč – točna
12:20 Srbce 12:10 Doloplazy
12:25 Vrchoslavice – Motorest 12:20 Dobromilice – OÚ
12:35 Němčice nad Hanou – náměstí 12:30 Pivín
12:40 Hruška 12:40 Tvorovice
12:45 Hruška
Odjezd vždy ze zastávky nebo je uvedeno u obce místo nástupu.
Odjezd autobusů zpět po stejné trase mezi 18:00 – 18:30 hodin z Hrušky.