Hlášení 3.2.2020

Absence MUDr. Ambroze, provoz oční ambulance, ORION- nabídka letních táborů 2020, pozvánka na divadelní představení, pozvánka na loutkovou pohádku, pohádka na hudebně zábavný pořad

  • Oznamujeme občanům, že v úterý 04.02.2020 nebude přítomen v ordinaci Všeobecného lékaře v Němčicích nad Hanou na Masarykově ulici MUDr. Ambroz. Tento den je bez zastupujícího lékaře. Sestra bude plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
  • Oční ambulance v Němčicích nad Hanou - Mudr Krausová oznamuje, že od 30.1-7.2.2020 neordinuje. Děkujeme za pochopení.
  • ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou připravilo pro děti 12 letních táborů, 4 příměstské bez spaní a 8 pobytových. Tábory jsou pro děti od první do deváté třídy. Pestrá nabídka všech táborů s termíny a dalšími informacemi je na webu wwww.svcorion.cz. Přihlašování je spuštěno on-line přes klientský účet nebo osobně v kanceláři ORIONU na Dolní Bráně v Němčicích nad Hanou, naproti restaurace U slona.
  • Město Němčice nad Hanou a kino OKO Vás srdečně zve v rámci tradičních Divadelních pátků na hudebně zábavný pořad „V RODINĚ VELÍ A VLÁDNE MUŽ“, který se uskuteční 07.02.2020 v 19:30hod. Účinkují přední sólisté operety Divadla J. Myrona v Ostravě. Jedná se o veselé povídání především o lásce propojené těmi nejkrásnějšími a nejznámějšími operetními melodiemi. Předprodej vstupenek je na kulturním středisku. Vstupné je 80,-Kč. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • Kino OKO Němčice nad Hanou Vás srdečně zve na pohádku O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE, která je plná krásných písniček a kouzelných loutek. Představení se uskuteční v sobotu 15.02.2020 v 15:00 hodin,  a to v podání Divadla Evy Hruškové a Jana Přeučila. Vstupné je 70,- Kč. Předprodej vstupenek je na kulturním středisku. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • Kino OKO Němčice nad Hanou Vás srdečně zve na hudebně zábavný pořad Evy Hruškové a Jana Přeučila, který se uskuteční v sobotu 15.02.2020 v 19:00 hodin. Vstupné je 200,- Kč. Předprodej vstupenek je v Městské knihovně a na Kulturním středisku Němčice nad Hanou. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 
Mikroregion Němčicko
Projekt Rozvoj technologické infrastruktury ICT města Němčice nad Hanou
byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
MAS Hanácký venkov
 

www.nemcicenh.cz, vytištěno 01.04.2020 22:48