Hlášení 6.2.2020

ORION - program na jarní prázdniny, ORION - nabídka letních táborů, pozvánka na divadelní představení, pozvánka na loutkovou pohádku, pozvánka na hudebně zábavný pořad, Masopustní posezení u cimbálu


  • ORION - Středisko volného času nabízí aktivní program na jarní prázdniny, které jsou od 10. - 14. února 2020. V pondělí připravuje výlet na bruslení do Vyškova, v úterý výtvarné tvoření - mozaiku, ve středu výrobu a pečení pizzy pizzamánii, ve čtvrtek turnaj v deskových hrách a v pátek sportovní olympiádu. Na každý den je nutné přihlásit děti předem. Těšíme se na jarní prázdniny s dětmi.
  • ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou připravilo pro děti 12 letních táborů, 4 příměstské bez spaní a 8 pobytových. Tábory jsou pro děti od první do deváté třídy. Pestrá nabídka všech táborů s termíny a dalšími informacemi je na webu wwww.svcorion.cz. Přihlašování je spuštěno on-line přes klientský účet nebo osobně v kanceláři ORIONU na Dolní Bráně v Němčicích nad Hanou, naproti restaurace U slona.
  • Město Němčice nad Hanou a kino OKO Vás srdečně zve v rámci tradičních Divadelních pátků na hudebně zábavný pořad „V RODINĚ VELÍ A VLÁDNE MUŽ“, který se uskuteční 07.02.2020 v 19:30hod. Účinkují přední sólisté operety Divadla J. Myrona v Ostravě. Jedná se o veselé povídání především o lásce propojené těmi nejkrásnějšími a nejznámějšími operetními melodiemi. Předprodej vstupenek je na kulturním středisku. Vstupné je 80,-Kč. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • Kino OKO Němčice nad Hanou Vás srdečně zve na pohádku O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE, která je plná krásných písniček a kouzelných loutek. Představení se uskuteční v sobotu 15.02.2020 v 15:00 hodin, a to v podání Divadla Evy Hruškové a Jana Přeučila. Vstupné je 70,- Kč. Předprodej vstupenek je na kulturním středisku. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • Kino OKO Němčice nad Hanou Vás srdečně zve na hudebně zábavný pořad Evy Hruškové a Jana Přeučila, který se uskuteční v sobotu 15.02.2020 v 19:00 hodin. Vstupné je 200,- Kč. Předprodej vstupenek je v Městské knihovně a na Kulturním středisku Němčice nad Hanou.Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • TJ Pavlovice u Kojetína vás srdečně zve na Masopustní posezení u cimbálu, které se uskuteční v sobotu 8.2.2020 od 18:00 hodin v sokolovně v Pavlovicích. K tanci a poslechu hraje Kosár, bude připraveno dobré víno a zvěřinový guláš. Vstupné 70,- Kč.

 

 
Mikroregion Němčicko
Projekt Rozvoj technologické infrastruktury ICT města Němčice nad Hanou
byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
MAS Hanácký venkov
 

www.nemcicenh.cz, vytištěno 01.04.2020 21:58