Hlášení 2.7.2020

Výstava "Záliba ve sběratelství" v kině; omalovánky našeho města; Pivovar Němčice v provozu; valná hromada Klubu Senioři z Němčic

 

  • Blíží se nám „ Němčické hody“ a my bychom rádi uspořádali výstavu ve foyer kina OKO na téma „ Záliba ve sběratelství“. Proto se obracíme s prosbou na občany, kteří cokoliv sbírají a byli by ochotni sbírku nebo její část sbírky zapůjčit. Prosím kontaktuje kulturní středisko osobně nebo na tel. 603 263 088 do 15. 7. 2020. Děkujeme a věříme, že výstavu bude velmi zajímavá.
  • K 50. výročí povýšení Němčic nad Hanou na město byly vydány omalovánky, v nichž žáci základní školy zachytili naše město. Omalovánky jsou k prodeji v knihovně, cena 15 Kč.
  • Pivovar Němčice oznamuje občanům, že byl zahájen jeho provoz. Srdečně Vás zveme k návštěvě a příjemnému posezení. Přijďte ochutnat naše dobré pivo nebo si zahrát bowling. Těšíme se na Vás. Pivovar Němčice.
  • Ve čtvrtek 9. července 2020 v 16:00 hodin v bufetu v Sokolovně v Němčicích nad Hanou se uskuteční ustavující valná hromada Klubu Senioři z Němčic nad Hanou, na kterou zve nejen ty, kteří podali přihlášku, ale i nepřihlášené. Těšíme se na vás.

 

 

 
Mikroregion Němčicko
Projekt Rozvoj technologické infrastruktury ICT města Němčice nad Hanou
byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
MAS Hanácký venkov
 

www.nemcicenh.cz, vytištěno 06.08.2020 14:24