Hlášení 2.3.2020

Provoz interní ambulance, pozvánka na zastupitelstvo, pozvánka na 36. divadelní ples, ZŠ - sběr papíru neproběhne

  • Interní ambulance – MUDr. Pertlíková v Němčicích nad Hanou oznamuje, že ve středu 4.3.2020 neordinuje. Děkujeme za pochopení.
  • Srdečně zveme všechny občany na 14. zasedání Zastupitelstva města Němčice nad Hanou, které se uskuteční ve středu 04.03.2020 v 17:30 hodin v sále kina Oko v Němčicích nad Hanou.
  • Divadelní spolek Na štaci vás srdečně zve na 36. divadelní ples, který se koná v sobotu 7. března 2020 v sále sokolovny v Němčicích nad Hanou. Předprodej vstupenek zajišťuje prodejna dárkového zboží, paní Kotulová. Ples je na téma: Z pohádky do pohádky. Budou oceněny výkony všech masek, čeká na vás bohatá tombola s cennými dary od našich sponzorů, vstupenky jsou slosovatelné. Je připraven také zajímavý program, který vás jistě pobaví. O občerstvení v baru se budou starat se vší péčí divadelníci. Nezůstávejte proto doma a pojďte si zatančit, pobavit se a podpořit divadelníky z Němčic nad Hanou. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • Základní škola Němčice nad Hanou informuje občany, že jarní sběr papíru v měsíci dubnu neproběhne. Děkujeme za pochopení.

 

 
Mikroregion Němčicko
Projekt Rozvoj technologické infrastruktury ICT města Němčice nad Hanou
byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
MAS Hanácký venkov
 

www.nemcicenh.cz, vytištěno 03.07.2020 12:48