Hlášení 10.02.2020

Provoz diabetologické ambulance, provoz interní ambulance, pozvánka na závod Českého poháru v krasojízdě, Setkání nad klubíčkem, ORION - nabídka letních táborů, pozvánka na loutkovou pohádku, pozvánka na hudebně zábavný pořad

  • Diabetologická ambulance – MUDr. Vykoupilová v Němčicích oznamuje, že dne 11.2.2020 neordinuje. Děkujeme za pochopení.
  • Interní ambulance – MUDr. Pertlíková v Němčicích oznamuje, že dne 12.2.2020 neordinuje. Děkujeme za pochopení.
  • Členové oddílu krasojízdy TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou Vás srdečně zvou v sobotu 15. února 2020 do sokolovny v Němčicích na závod Českého poháru v krasojízdě, který se koná pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje. Začátek závodu je v 10 hodin. Těšíme se na Vás.
  • Město Němčice a kulturní středisko zve všechny příznivce háčkování a ručních prací na pravidelné a  tradiční Setkání nad klubíčkem, které se uskuteční 11.2.2020 v 15:00 hod v městské knihovně. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • ORION - Středisko volného času Němčice nad Hanou připravilo pro děti 12 letních táborů, 4 příměstské bez spaní a 8 pobytových. Tábory jsou pro děti od první do deváté třídy. Pestrá nabídka všech táborů s termíny a dalšími informacemi je na webu wwww.svcorion.cz. Přihlašování je spuštěno on-line přes klientský účet nebo osobně v kanceláři ORIONU na Dolní Bráně v Němčicích nad Hanou, naproti restaurace U slona.
  • Kino OKO Němčice nad Hanou Vás srdečně zve na pohádku O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE, která je plná krásných písniček a kouzelných loutek. Představení se uskuteční v sobotu 15.02.2020 v 15:00 hodin, a to v podání Divadla Evy Hruškové a Jana Přeučila. Vstupné je 70,- Kč. Předprodej vstupenek je na kulturním středisku. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  • Kino OKO Němčice nad Hanou Vás srdečně zve na hudebně zábavný pořad Evy Hruškové a Jana Přeučila, který se uskuteční v sobotu 15.02.2020 v 19:00 hodin. Vstupné je 200,- Kč. Předprodej vstupenek je v Městské knihovně a na Kulturním středisku Němčice nad Hanou.  Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 
Mikroregion Němčicko
Projekt Rozvoj technologické infrastruktury ICT města Němčice nad Hanou
byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
MAS Hanácký venkov
 

www.nemcicenh.cz, vytištěno 01.04.2020 22:28