Hlášení 16.10.2020

Soutěž o nejhezčí podzimní výzdobu; apel na dodržování krizových opatření; místní referendum; prodej brambor

 

  • Město Němčice nad Hanou vyhlašuje soutěž o NEJHEZČÍ PODZIMNÍ VÝZDOBU.

Vyzdobit můžete okna, dveře, předzahrádky - fantazii se meze nekladou.
Zdobit můžete do 15. 11. 2020.
Fotografie výzdoby můžete zasílat na mail: .
Výherci budou vyhlášeni 27. 11. 2020 na rozsvícení stromečku.
Těšíme se na Vaši výzdobu

 

 

  • Vážení spoluobčané, na základě zhoršující se epidemiologické situace v ČR, která se bohužel začala projevovat i v našem městě, Vás žádáme o dodržování veškerých krizových opatření vlády ČR. Především apelujeme na dodržování omezení pohybu osob, který byl vyhlášen po dobu nouzového stavu. Uvědomme si, že svým nezodpovědným přístupem ohrožujeme zdraví nejen nás a našich nejbližších, ale všech, se kterými se můžeme potkat. Berme ohledy na ty, kteří pro nás zajišťují nezbytné služby, a to především zásobování potravinami, drogistickým zbožím, léky a v neposlední řadě je to i zajištění dostupné lékařské péče pro všechny občany. Věřím, že tuto nelehkou dobu zvládneme všichni ve zdraví a vrátíme se k běžnému způsobu našeho života. Buďte všichni zdraví a ohleduplní nejen k sobě, ale i ke svému okolí.

 

 

  • Vážení spoluobčané, jménem přípravného výboru k vyhlášení místního referenda Vám oznamujeme, že provoz skládky odpadů společnosti SUEZ v Němčicích nad Hanou se prodlužovat nebude. Ve spolupráci s Vámi se nám podařilo sehnat 565 podpisů na petičních arších a společnost SUEZ tak ještě před vyhlášením místního referenda od svého záměru prodloužit skládkování upustila. Zastupitelstvo města pak na svém zasedání dne 14.10.2020 svůj souhlas s prodloužením skládkování vzalo zpět. Děkujeme všem spoluobčanům za pomoc a spolupráci, bez Vás, občanů našeho města, bychom tohoto výsledku nikdy nedosáhli. Za přípravný výbor ještě jednou děkujeme.

 

 

  • Firma Juriga z Troskotovic bude v neděli 18.10. v 16:45 hodin na náměstí před poštou prodávat brambory na uskladnění, cena 5 Kč za kilogram, baleny po deseti kilogramech.

 

 

 
Mikroregion Němčicko
Projekt Rozvoj technologické infrastruktury ICT města Němčice nad Hanou
byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.
MAS Hanácký venkov
 

www.nemcicenh.cz, vytištěno 20.10.2020 10:02